Legendarny gitarzysta SBB zagości w mieście

Legendarny gitarzysta SBB zagości w mieście 16

Trwa promocja jego nowej płyty. Współpracował z wielkimi muzykami sceny Polskiej i zagranicznej. Teraz zagra w Białej Podlaskiej.

Apostolis Anthimos, przez przyjaciół zwany „Lakis”. Znany przede wszystkim jako gitarzysta grupy jazzowo-rockowej SBB. W swojej karierze miał styczność także z Czesławem Niemenem, Patem Methenym czy zespołami Krzak i Dżem. To wszechstronny artysta, nie dający się zaszufladkować. Gra zarówno na gitarze jak i na perkusji oraz instrumentach klawiszowych.

Płyta “Parallel Worlds” miała premierę w 2018 i była uznana za jedną z najlepszych płyt jazzowych minionego roku. Na krążku znajduje się 14 utworów. Są to głównie nowe brzmienia, lecz nie brakuje także odświeżonych na “jazzowo” kawałków artysty.

Koncert odbędzie się w już w środę (20 lutego) w Verona Cafe przy ul.Janowskiej 4/8 o godzinie 20.30. Razem z nim wystąpi także Piotr Matusik. Zagra na pianinie. Robert Szewczuga będzie akompaniował na gitarze basowej oraz Olaf Węgier na saksofonie. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w przedsprzedaży w Klubie Verona lub w Pizzerii Roma na ul.Brzeskiej. Cena wejściówki to 50 złotych.

Legendarny gitarzysta SBB zagości w mieście 18

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *