Letnia Akademia Równości w Białej Podlaskiej

DSC_6973

Udostępnij!

Komentarze: 10

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Mnie się bardzo podoba wypowiedź mieszkanki Białej Podlaskiej dla jednej z gazet, parafrazując: niech robią co chcą, ale nie narzucają nam tego. Już dochodzi do takich patologii w Polsce, że ludzie w firmach na rozmowach kwalifikacyjnych przedstawiają się jako geje albo lesbijki i po co pracodawcy taka wiedza? A no po to, że jak nie zatrudni go to przecież może być oskarżony o homofobię… Normalna paranoja.
    Dodam też, że na stronę fundacji widać, że jest współfinansowana przez fundację George Sorosa.

  2. Może źle trafiłem, ale będąc tam chwilę widziałem kilku „tęczowych”, kilku łysych, paru gapiów i sporo policji. Gdyby „prawdziwi polacy” nie uświetnili imprezy swoją obecnością, to pewnie całe wydarzenie przeszłoby niezauważone

  3. Może źle trafiłem, ale będąc tam chwilę widziałem kilku „tęczowych”, kilku łysych, paru gapiów i sporo policji. Gdyby „prawdziwi polacy” nie uświetnili imprezy swoją obecnością, to pewnie całe wydarzenie przeszłoby niezauważone

  4. dlaczego, biala24 dajecie (nie usuwacie) linków do stron pornograficznych pod wpisami Tadeusz? jeśli zaraz nie znikną, zawiadamiam Policję. Pozdrawiam, Paweł

  5. Bardzo słaba kontrmanifestacja 🙂 spora ilość młodziaków, którymi drygował dziadzio trzymając się za serce, bo mu zaraz mogło wysiąść. Policja jednym słowem potrafiła większość rozgonić, bo się obsrali mandatów hahaha.

  6. hahahaha co to było? dzieci z kontrmanifestacji powtarzały słowa jakiegoś dziadka, któremu po paru minutach skończył się repertuar. Równie dobrze mógł ktoś krzyknąć z tłumu „jesteśmy debilami” i też by powtórzyli. Rewelacyjnie przebiegała akademia, szczylki nawet podjazdu nie miały. W Białej takie spotkania można robić częściej, bo mieszkańcy stojący po stronie kontrmanifestacji są na bardzo niskim poziomie, można ich gasić jak peta.

  7. do ~!~Kate~: to 1. takie „wydarzenie” w Białej, tylko niech spróbują przyjechać jeszcze raz do BP… Mało 40 kontrmanifestantów ? Protest przygotowany praktycznie przed samym pojawieniem się sodomitów.. do tego wydarzenie na FB, w którym uczestniczyło ponad 600 osób zablokowane w nocy przed przyjazdem homo- busa..

  8. Biedni pogubieni ludzie, określający się jedynie za pomocą swojej seksualności. Najgorsze, że PiS pozwala na zagraniczne finansowanie tych neomarksistowskich organizacji. Victor Orban na Węgrzech zablokował transfery pieniędzy i sytuacja tych środowisk jest pod kontrolą. Celem tej kolorowej ideologii jest zniszczenie rodziny , jej funkcji, osłabienie więzi rodzinnych, stworzenie człowieka słabego, podatnego na najprostsze instynkty, na uzależnienia, łatwego w zarządzaniu. Ma być chaos, a po chaosie nowy ład. Proszę się zacząć interesować marksizmem.