Licealiada piłki ręcznej dziewcząt rozstrzygnięta

III miejsce LO Wisznice

Coroczne zawody uczniów szkół średnich to już tradycja. Tym razem najlepsze okazały się gospodynie spotkania.

We czwartek (31 stycznia) w hali LO w Międzyrzecu Podlaskim rozegrały się mecze mające wyłonić najlepszą damską drużynę piłki ręcznej. Zmierzyło się tampięć silnych drużyn. Jednak najlepsze okazały się piłkarki z Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim. Otrzymały one puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans na finał rejonu. W składzie zagrały: Paulina Buc, Weronika Drygiel, Gabriela Grzeszyk, Julia Kołodziejczuk, Weronika Kulik, Daria Lewczuk, Weronika Marczuk, Ilona Nowosielska, Aleksandra Olesiejuk, Kinga Podgajna, Kinga Zaniewicz. Ich trenerką jest Dorota Plewka.

Drugie miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim. Ich opiekunką jest Izabela Ziomek. Do finałowej stawki dołączyły także piłkarki ręczne z Liceum Ogólnokształcącego w Wisznicach wraz z opiekunem Piotrem Osipiukiem. Tuż za podium znalazła się drużyna z Zespołu Szkół w Małaszewiczach z ich opiekunką Katarzyną Caban. Piąte miejsce należało natomiast dziewczyny z Zespołu Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim. Ich opiekunem jest Tomasz Olesiejuk.

Finał rejonowych rozgrywek odbędzie się w piątek (15 lutego) o godzinie 10 w hali II LO w Białej Podlaskiej przy ul. Narutowicza 39.

 

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *