Łomaska inwestycja w konkursie. Zagłosuj i wygraj

Łomaska inwestycja w konkursie. Zagłosuj i wygraj 16
fot. www.lomazy.pl

Zmodernizowane tereny starej cegielni zakwalifikowały się do konkursu na najciekawszą modernizację 2019 roku. Można oddać swój głos w internecie i wziąć udział w losowaniu nagród.

Inwestycja „Zagospodarowanie terenu wokół stawów po byłej cegielni w Łomazach” zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Można oddać na nią swój głos do 11 maja za pośrednictwem strony internetowej. Aby głos był ważny należy potwierdzić go przez podany adres e-mail.

Spośród głosujących wylosowane zostaną trzy osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na galę na Zamku Królewskim oraz dwudniowy wyjazd na wizytacje obiektów w Polsce.

W skład Kapituły Konkursu wchodzą prezydenci, burmistrzowie, starostowie, wójtowie, szefowie firm budowlanych i architektonicznych, prywatni inwestorzy różnych branż oraz najważniejsze izby budowlane, instytucje, rektorzy uczeni z Polski i zagranicy.

Łomaska inwestycja w konkursie. Zagłosuj i wygraj 17

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Ten bubel jaki Wójt zrobił nie zasługuje nawet na odwiedzanie. Wstyd tyle pieniędzy poszło na taki szmelc. Wszystko na odwal robione jest wctej gminie.