Lutowy repertuar kina „Wenus”

Lutowy repertuar kina „Wenus” 16
Janowskie kino przygotowało harmonogram filmów, jakie będzie można zobaczyć już w przyszłym miesiącu. Wśród nich większość to komedie, ale znalazło się też coś dla najmłodszych.

„Fernando” to animowana komedia familijna wyreżyserowana przez Carlosa Saldanha. Okazja do jej obejrzenia pojawi się 3 i 4 lutego o godzinie 16. Podczas prawie dwugodzinnej projekcji widzowie poznają historię wielkiego byczka, o równie wielkim sercu. Tytułowy Fernando przez pomyłkę został wzięty za groźną bestię, po czym schwytano go i uprowadzono z rodzinnego domu w hiszpańskim miasteczku. Byczek za wszelką cenę chce powrócić do rodziny.

W pierwszy weekend lutego zobaczymy również „Gotowych na wszystko. Exterminator”. Projekcję zaplanowano na godzinę 18. Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa jedno marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie.

W weekend 17-18 lutego o godzinie 16 na ekranie pojawi się animacja „Gnomy rozrabiają”. To historia Chloe, która przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Dom, w którym mieszka skrywa pewną tajemnicę – kolekcja krasnali ogrodowych okazuję się być grupą legendarnych strażników.

Dla starszych widzów kino proponuje komedię romantyczną „Narzeczony na niby” w reżyserii Bartosza Prokopowicza. Będzie można ją obejrzeć w ten sam weekend o godzinie 18. Chcesz przekonać się czy małe, niewinne „kłamstewko” może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dzięki temu wszystko poukłada się od nowa? Sprawdź sam.

Ceny biletów to 12 zł (ulgowy) i 14 zł (normalny) za filmy 2D oraz 14 zł (ulgowy) i 16 zł (normalny). Kino „Wenus” mieści się przy ulicy 1-go Maja 13 w Janowie Podlaskim.26

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *