Majowa impreza w rodzinnym wydaniu

Majowa impreza w rodzinnym wydaniu 16

Jeśli nie wiesz jak spędzić majowe, niedzielne popołudnie, to mamy dla Ciebie propozycję. W Parku Radziwiłłowskim szykuje się wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Koncerty, wesołe miasteczko, animacje dla najmłodszych, konkursy i pokazy to tylko niektóre z atrakcji. Przyjdź i sprawdź, bo program zapowiada się naprawdę ciekawie.

Majówkę u Radziwiłła zaplanowano na niedzielę (26 maja) o godzinie 14 w Białej Podlaskiej. Początkowo impreza zaplanowana była na 5 maja, niestety wszystkie plany pokrzyżowała pogoda. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne zdecydowano o przeniesieniu wydarzenia na inny termin.

ZOBACZ TAKŻE: Majówka u Radziwiłła w innym terminie

26 maja na scenie będzie można podziwiać liczne występy. Zaprezentują się m.in. Oliwia Spychel, Karolina Cegłowska, a także Natalia Marczuk i zespół Akademia Wychowania Muzycznego. Nie zabraknie też czegoś na ludową nutę, a o to zadbają zespoły działające przy bialskim Gminnym Ośrodku Kultury. Mowa o „Kalinie” z Perkowic, „Zorzy” z Cicibora Dużego, „Białynii” z Worońca, a także kapeli podwórkowej „Caravana”.  Ponadto w programie znalazł się pokaz artystów ze Szkoły tańca Boogie Town. Jeszcze przed zmrokiem na scenie zawitają gwiazdy muzyki tanecznej. Dawkę dobrej rozrywki zagwarantują Extra Mocni oraz Energy Girls.

Poza występami na uczestników wydarzenia czekają liczne pokazy. Będzie można zobaczyć sztuki walki, tresurę psów oraz policję, straż pożarną i drogowców w akcji. Dodatkowo mundurowi z komendy miejskiej będą nadawać rowerom numer identyfikacyjny. Dzięki temu w przypadku ich ewentualnej kradzieży i późniejszego odzyskania, możliwe będzie błyskawiczne sprawdzenie, kto jest właścicielem. W programie znalazły się także konkursy, czytanie bajek, wystawa, spotkanie z lokalnymi artystami, a także prezentacja Klubu Motocyklowego GROM. Nie zabraknie też ogródka gastronomicznego.

Majówka u Radziwiłła organizowana jest w ramach 10-lecia działalności, które w tym roku obchodzi Portal Biała24.

ZOBACZ TAKŻE: Wydarzenie na Facebooku

 

 

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *