Majowy repertuar kina „Wenus”

Majowy repertuar kina "Wenus" 16

Podczas dwóch majowych weekendów w kinie „Wenus” coś dla siebie znajdą zarówno najmłodsi widzowie, jak i starsza młodzież oraz dorośli. Na ekranie zobaczymy cztery filmy.

Dwie projekcje zaplanowano na 12 i 13 maja. O godzinie 18 w kinie w Janowie Podlaskim pojawi się „Wyspa psów”. Jest to osadzona w Japonii historia chłopca podróżującego w celu odnalezienia swojego zaginionego psa. Z kolei o godzinie 20 będzie można obejrzeć film „Raz się żyje”. Herold wiedzie perfekcyjnie stabilne życia. Pracuje w korporacji, ma miłą żonę i piękny dom na przedmieściach. Jednak pewnego dnia jego życie wywraca się o 180 stopni.

W weekend 26 i 27 maja również będzie okazja do obejrzenia dwóch filmów. Pierwszy, o godzinie 18 to „Kaczki z gęsiej paczki”. To historia Benka, który jest dumną gęsią oraz beztroskim i pozwalającym sobie na wszystko kawalerem. Od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów zdecydowanie bardziej woli akrobacje i kaskaderskie sztuczki.
O 20 na ekranie pojawi się „Avengers: Wojna bez granic”. Potężny Thanos zbiera Kamienie Nieskończoności w celu narzucenia swojej woli wszystkim istnieniom we wszechświecie.

Tylko drużyna superbohaterów znanych jako Avengers może go powstrzymać.
Ceny biletów to 12 zł (ulgowy) i 14 zł (normalny) za filmy 2D oraz 14 zł (ulgowy) i 16 zł (normalny). Kino „Wenus” mieści się przy ulicy 1-go Maja 13 w Janowie Podlaskim.

 

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *