Mamy nową redakcję

Mamy nową redakcję 16

W piątkowe popołudnie uroczyście otworzyliśmy naszą nową siedzibę. Na tę okazję zaprosiliśmy przedstawicieli władz samorządowych, instytucji, firm, z którymi współpracujemy oraz zaprzyjaźnionych redakcji. Zaprosiliśmy naszych przyjaciół – osoby które tworzą i wspierają portal Biała24.

Tego dnia swoją obecnością zaszczycili nas m.in. poseł Stanisław Żmijan, Andrzej Czapski – przedstawiciel marszałka Sławomira Sosnowskiego, Mariusz Kiczyński – przewodniczący Rady Powiatu, Grzegorz Łubik – zastępca burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego, Andrzej Marciniuk – dyrektor MOK w Międzyrzecu Podlaskim, Łukasz Węda – dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu, Adam Olesiejuk, zastępca wójta gminy Biała Podlaska oraz Renata Stefaniuk – prezes Stowarzyszenia „Biała Pozytywka”.Mamy nową redakcję 17

Nie zabrakło także przedstawiciela gminy Terespol oraz bialskich mediów – Słowa Podlasia, Wspólnoty Bialskiej oraz Dziennika Wschodniego. Z ogromną radością przywitaliśmy również Natalię Marczuk z Międzylesia, która swoim niezwykłym śpiewem uświetniała całą uroczystość.

Mamy nową redakcję 18

Piątkowe spotkanie było jednym z ważniejszych wydarzeń w historii naszego portalu, a także kolejnym krokiem w przód. Całkiem niedawno świętowaliśmy również dziewiąte urodziny. Ich obchody połączone były właśnie z otwarciem nowej siedziby. Od 2009 roku dostarczamy Państwu informacje, ogłoszenia i zdjęcia z Białej Podlaskiej i regionu.

Nowa redakcja mieści się na placu Wolności 2. To tutaj przygotowuje się teksty i fotorelacje. Tutaj również można przyjść i porozmawiać. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Mamy nową redakcję 19

Mamy nową redakcję 20  Mamy nową redakcję 21

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *