Męski świat Casandry. Prezentujemy jej nowy teledysk

DSC_0193
fot. archiwum Casandry

Od 2011 roku działa na rynku muzycznych. Elwira Matysiak – Casandra nagrała swój nowy teledysk. Sceny kręcone były w wielu miejscach Białej Podlaskiej.

– Klip Casandra „Męski Świat” nagrywany był w Białej Podlaskiej 24 lutego, a premiera na YouTube odbyła się w ubiegły czwartek 14 marca. Po raz kolejny stwierdziłam, że klip warto zrealizować „u siebie” (realizowałam już w Białej dwa inne teledyski), ponieważ jest tu wiele ciekawych miejsc, które można wykorzystać i przy okazji promować swoich. Sceny nagrywane były w Osjannie, w Centrum Motoryzacji Mirex oraz na siłowni GymHause – podkreśla Casandra.

Wszystkie te miejsca zostały nam użyczone całkowicie bezinteresownie. Tekst do piosenki, który jak na ten gatunek muzyczny jest dość kontrowersyjny, napisał mieszkaniec gminy Biała Podlaska – Mateusz Siwiec. Mężczyźni występujący w teledysku to modele pochodzący z Siemiatycz  – Rafał Nowaczuk, Grzegorz Kochański, Marcin Szwed. Klip został zrealizowany przez Sacharscy Film. – Myślę, że wszystko wyszło naprawdę ciekawie, więc warto zarówno posłuchać utworu, jak i obejrzeć klip. Premiera w Telewizji odbędzie się 5 kwietnia o godz. 17.15 na antenie Polo Tv – dodaje Elwira.

Po premierze klipu zaznacza, że nie spoczywa na laurach, działa dalej. Powoli zbliża się letni sezon koncertowy, zaczyna przygotowania do występów, próby muzyczne, taneczne, przygotowywanie strojów i przede wszystkim tras koncertowych. W międzyczasie tworzy też kolejne utwory, a dodatkowo w planach ma nowy, ciekawy projekt, który zainteresuje całkiem inną grupę odbiorców, ale na razie nam go nie zdradzi.

Casandra szuka kolejnej tancerki do zespołu, chce poszerzyć skład. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszamy do kontaktu. Poszukiwane są dziewczyny z Białej Podlaskiej lub okolic, oczywiście z doświadczeniem i wolnym czasem w letnie weekendy. Zgłoszenia na: [email protected]

Udostępnij!

Komentarze: 11

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. kiedyś to po prostu był „Warsztat samochodowy” pana Iksińskiego, ale teraz te nazwy to powalaja na kolana typu: CENTRUM …czegoś tam, STUDIO…np; mebli, paznokci itp.. ktos to wymysla a reszta kopiuje byle nazwa byla wzniosła

  2. Czy musicie pisac na portalu o takich bzdetach????!!! Przeciez jest you…e. Nie maogladalnosci to moze chociaz tak sie nabije? Hahaha. Slabe.