Metalowa konstrukcja nad Krzną. Tworzą teren edukacyjny

DSC_5048

Trwa budowa ścieżek edukacyjnych w tzw. Małpim Gaju przy ul. Zamkowej w Białej Podlaskiej. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu inwestycji.

Zakończono etap wykonywania konstrukcji stalowych ścieżki edukacyjno-rekreacyjnej w Małpim Gaju.  Prace zostały wykonane przez bialską firmę Dombud na zlecenie głównego wykonawcy Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. Obecnie trwa budowa sieci energetycznej, wyprowadzane zostają kable zasilające lampy oświetleniowe jakie zostaną wokół ścieżki zamontowane. Powstają alejki oraz przygotowywany jest grunt pod plac zabaw.

 

Udostępnij!

Komentarze: 9

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Dla mnie szkoda jest drzew, które trzeba było wyciąć. Ale co tam, Litwiniuk swój chłop to może ciąć co mu się podoba, a EKO milczą.

  2. Brawo panie prezydencie Litwiniuk pod Pana rzadami Powiat Bialski kwitnie. Kolejna świetna inicjatywa. Widziałem podobną instalację w Kopenhadze.swietna sprawa.rekreacja aktywne spędzanie czasu.wiem że w planach mają być też przystanie kajakowe z całą infrastrukturą kajakowa. Wkoncu facet z głową na karku.poprzednik chciał stadiony budowac;)