Miał ponad 2,6 promila. Wjechał na przejściu w audi

Miał ponad 2,6 promila. Wjechał na przejściu w audi 16
fot. KMP Biała Podlaska

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej odpowie 46-letni mieszkaniec gminy Piszczac. Mężczyzna podróżując skuterem zderzył się z jadącym z przeciwka audi. 

W minioną sobotę przed południem dyżurny terespolskiego komisariatu powiadomiony został o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. 3 Maja w miejscowości Piszczac. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem 46-letni mieszkaniec gminy Piszczac, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z samochodem osobowym marki Audi. Drugim pojazdem kierował 26-letni mieszkaniec Piszczaca. Badanie przeprowadzone przez policjantów na miejscu zdarzenia potwierdziło, że kierowca audi był trzeźwy. Natomiast w przypadku kierującego jednośladem 46-latka urządzenie wykazało 2,6 promila alkoholu w jego organizmie – informuje podkom. Barbara Salczynska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Miał ponad 2,6 promila. Wjechał na przejściu w audi 17

Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Na szczęście jego obrażenia nie okazały się groźne, a całe zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja.

46-letni amator jazdy na podwójnym gazie odpowie za swe czyny przed sądem. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowiadał będzie również za spowodowanie kolizji drogowej.

 

Miał ponad 2,6 promila. Wjechał na przejściu w audi 18

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Jak zawsze, wypadek, Piszczac, i pod wpływem. Chleją w parku i pod sklepami a niczemu nie winnym ludziom problemy robią i samochody niszczą. Strach tamtędy przejechać żeby nie potrącić żula jakiegoś, a dodatkowo dzieci biegające bez opieki na drodze niedaleko bloków…. Nie bez powodu rozsiano tam koronę…