Miał przy sobie zawiniątka narkotyków

Miał przy sobie zawiniątka narkotyków 15

37-latek wpadł podczas kontroli drogowej.  Znaleziono przy nim zawiniątka z amfetaminą oraz tabletki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkową noc na ul. Radzyńskiej w Międzyrzecu Podlaskim. – Policjanci międzyrzeckiej prewencji zatrzymali do kontroli drogowej osobowego mercedesa. Za kierownicą auta siedział 37-letni mieszkaniec miasta. Zachowanie mężczyzny w trakcie kontroli wzbudziło podejrzenia mundurowych – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji. Kiedy poddali go kontroli ujawnili przy nim zawiniątko z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że jest amfetamina.

Dodatkowo w trakcie sprawdzenia pojazdu policjanci w jego wnętrzu znaleziono białe tabletki. Środki zostały zabezpieczone. Poddane zostaną ekspertyzie, która pozwoli określić szczegółowy ich skład.

37-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Na poczet przyszłych kar i grzywien funkcjonariusze zabezpieczyli od niego pieniądze.

Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii posiadanie środków psychotropowych zagrożone są karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Miał przy sobie zawiniątka narkotyków 16

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *