Miał w mieszkaniu amfetaminę. Został aresztowany

27.08.18r

32-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Do zatrzymania 32-latka doszło w miniony weekend na terenie Białej Podlaskiej. – Bialscy policjanci realizując posiadane informacje, weszli do mieszkania 32-latka. W trakcie przeszukania pomieszczeń ujawnili biały proszek oraz puste woreczki z zapięciem strunowym – wyjaśnia asp. szt. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Znaleziona substancja została zabezpieczona i przeznaczona do zbadania. Okazało się, że jest to amfetamina. Policjanci ujawnili kilkaset gramów tego narkotyku.

32-latek został zatrzymany do wyjaśnienia, a wczoraj bialski sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za przestępstwo, którego dopuścił się zatrzymany grozi nawet 10 lat więzienia.

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Policja powinna go ubić w jego domu . Podczas próby ucieczki i ataku na policjanta. Jednego ści**wa w Białej byłoby mniej . Każdy kto sprzeda dealera narkotyków zasługuje na wieczne zbawienie .