Miała być promocja regionu. „Zapomnieli zaprosić”

Miała być promocja regionu. "Zapomnieli zaprosić" 15

Miała być promocja naszego regionu. Wiele osób związanych z partią rządzącą z naszego terenu broniło przeniesienia Narodowego Pokazu Koni Arabskich do Warszawy. Jak się okazuje na Służewcu nie pojawi się nic związanego z naszym terenem, bo ktoś zapomniał zaprosić m.in. powiatu bialskiego do promowania się na imprezie.

Na oficjalnej stronie Narodowego Pokazu Koni Arabskich można przeczytać wiele informacji o tegorocznym pokazie. Odbywał się on jak zawsze w Janowie Podlaskim. Jednak przedstawiciele rządu zdecydowali o przeniesieniu imprezy do stolicy kraju. Radni powiatowi z Prawa i Sprawiedliwości podczas debaty bronili decyzji rządu, tłumacząc między innymi prestiżem oraz promocją regionu.

– Mimo wcześniejszych zapowiedzi, że przeniesienie pokazu da nam wiele pozytywnych aspektów, gdzie powiat bialski miał być promowany, to niestety do chwili obecnej do naszego powiatu nie dotarło żadne zaproszenie, by promować nasz region. Nie będzie na Służewcu naszych namiotów promocyjnych – mówi Mariusz Filipiuk, starosta bialski. – Zapewne organizatorzy tego pokazu zapomnieli, że stadnina janowska położona jest na terenie powiatu bialskiego – podkreśla Filipiuk.

Jak się okazuje na stronie nie ma nawet wzmianki o tym, że to Stadnina Koni w Janowie Podlaskim była gospodarzem imprezy. Jedynie aukcja Pride of Poland została w Janowie Podlaskim, ale bilet na widownię kosztuje 450 zł.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *