Miała dwa autobusy w leasingu. Jeden z nich zniknął

Miała dwa autobusy w leasingu. Jeden z nich zniknął 15

Kobieta wzięła w leasing dwa pojazdy o łącznej wartości ponad dwóch milionów złotych. Pomimo nie wywiązania się z umowy nie oddała ich.

Wczoraj (3 października) bialscy policjanci weszli na teren jednej z firm w gminie Międzyrzec Podlaski. Ustalili, że kobieta prowadząca tam działalność gospodarczą w kwietniu 2016 roku pozyskała dwa autobusy marki Scania w ramach umowy leasingowej. Ich wartość przekracza dwa miliony złotych.

Kobieta nie wywiązywała się jednak z leasingu tych autobusów. Firma wypowiedziała jej umowę i wezwała do bezzwłocznego zwrotu pojazdów. 69-latka nie zwróciła jednak leasingowanych Scanii.

Funkcjonariusze zabezpieczyli jednej z autobusów. Próbują także wyjaśnić co stało się z drugim pojazdem. Za przywłaszczenie mienia o znacznej wartości grodzi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Oto obraz polskiego pswudo- przedsiębiorcy. Który nie radzi sobie z prowadzeniem biznesu. Polscy przedsiębiorcy w większości nie mają pojęcia o prowadzeniu własnej firmy. Nie umieją nawet ludzi zatrudnić na umowę o pracę na czas nieokreślony . Jakieś umowy o dzieło czy umowy zlecenia dają , co niektórzy to nawet na czarno zlecają pracę. Poza tym kombinują z ZUS i . Patrzą jak to by Urząd Skarbowy oszukać na podatkach. Ej ….. wieś się bawi na całego.

  2. Tak nie można. Pójdzie do więzienia i będą ją utrzymywać podatnicy. Niech zapracuje i odda lub zmienić prawo i zabrać mieszkanie i inny sprzęt na spłatę. Trzeba trochę normalności