Miała prawo jazdy pół miesiąca. Zniszczyła trzy auta

Miała prawo jazdy pół miesiąca. Zniszczyła trzy auta 16

Trzy uszkodzone pojazdy to bilans zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę około godz. 9.20 na ul. Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej. Kierująca toyotą 20-latka straciła panowanie nad pojazdem, przejechała przez chodnik uderzając w zaparkowane samochody. Kobieta posiada uprawnienia od połowy czerwca.

W sobotę około godz. 9.20 na ul. Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. – Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca toyotą 20-letnia mieszkanka gminy Kodeń, skręcając w prawo, straciła panowanie nad pojazdem. Auto przejechało przez chodnik i pas zieleni, po czym uderzyło w dwa stojące na parkingu samochody. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń ciała i zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach. W chwili zdarzenia 20-latka była trzeźwa. Kobieta ukarana została maksymalnym mandatem – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 20-latka kierująca toyotą posiada uprawnienia od połowy czerwca.

Miała prawo jazdy pół miesiąca. Zniszczyła trzy auta 17

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *