Miasto kupuje płyn do dezynfekcji i respiratory

Miasto kupuje płyn do dezynfekcji i respiratory 16

Miasto przekazało 400 litrów środka do dezynfekcji karetek. Zadeklarowało także zakup respiratorów za kilkaset tysięcy złotych.

Dzisiaj (31 marca) pojawiła się kolejna wiadomość o wsparciu w czasie epidemii. Miasto przekazało 400 litrów płynu do dezynfekcji karetek Stacji Pogotowia Ratunkowego. „Prezent” jest warty 15 tysięcy złotych.

Ponadto, Michał Litwiniuk, prezydent miasta zadeklarował zakup trzech respiratorów dla bialskiego szpitala. Na wysokiej jakości sprzęt przeznaczono 300 tysięcy złotych z budżetu miasta.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Szacunek dla tych co pomagają ale gdzie jest państwo do zaopratywania szpitali? Ludzie dadzą, ludzie zrobią, ludzie zbiorą rząd #zadbalismy_o_polakow

  2. Rzad to zadba o wybory Po trupach do celu Od jutra jak was zatrzyma patrol policji , to proponuje mowic ze idziecie na wybory,tylko wyszliscie troche wczwsniej

  3. Środki ochrony indywidualnej są ważne, ale oprócz maseczek i rękawiczek trzeba dezynfekować!
    Należy pamiętać że bardzo ważne jest używanie właściwego płynu do dezynfekcji, te najlepsze mają powyżej 70% alkoholu, w hurtowni Hurtowni Medycznej CMS Polska, można nabyć np. Covi Sept o zwartości 80%etanolu. Czytajcie etykiety płynów. Taka rada.