Miasto na drugim miejscu w rowerowej rywalizacji

Miasto na drugim miejscu w rowerowej rywalizacji 16

Rywalizacja Rowerowej Stolicy Polski zakończona. Wiadomo już, że Biała Podlaska uzyskała miejsce na podium, ale oficjalne wyniki ogłoszone zostaną dopiero 5 października.

Wczoraj (30 września) zakończyła się 30-dniowa rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Biała Podlaska znalazła się na drugim miejscu, tuż za Nową Solą. Bialczanie wykręcili kilometry za które przyznano miastu 4193 punkty. Na trzecim miejscu z niewielką różnicą punktową znalazło się Gniezno.

Oficjalne wyniki ogłoszone zostaną 5 października. – W tym czasie synchronizujemy wszystkie treningi, które wg GPS zostały wykonane do 30 września. Poddamy je wnikliwej analizie czy przejazdy te odbyły się w sposób regulaminowy. Dołożymy wszelkich starań, aby wyniki były uczciwe i transparentne wobec wszystkich uczestników zabawy – czytamy na stronie organizatora.

Jeszcze wczoraj wieczorem pozytywnie zakręceni bialczanie dokładali starań, by miasto nie spadło w rankingu.

Udostępnij!

Komentarze: 16

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. No i co nam z tych scieżek rowerowych jak nie ma pracy ,ulice w mieście to same łaty i dziury ,tym się trzeba zająć a nie myśleć o sobie prezydencie a tu w głowie rower i gitara za nasze podatki,brak słów.

  1. Masz rację , A tu się podniecają jakąś stolicą , A ulice to tragedia , dno i muł . ROBOTNICZA , PODLEŚNA , SIDORSKA , pomału juź padają , BRZESKA , JANA PAWŁA od zawodówki i inne mniejsze ulice .

 2. mieszkaniec – oczekujesz, że prezydent da Ci pracę, bo co któryś poprzedni dawał ? Grunt to znaleźć powód do narzekania. Weź się do roboty, płać podatki to będą pieniądze na remonty dróg.

 3. Prezydent nie jest od dawania pracy. Socjalizm skończył się dawno temu. Pracę dają firmy. Można nawet założyć własną firmę, zamiast biadolić, że nie ma pracy.

 4. Myślę że chodzi o ścìągnięcie inwestorów tym powinien zająć się prezydent a nie tylko leżeć za biurkiem i myśleć o jeżdżę na rowerze,miasto jest w opłakanym stanie ,wstyd.

 5. Ten kto robił te ścieżki chyba nigdy nie jeździł rowerem. PYTAM po co są te krawężniki? żeby trzeba wstawać z siodełka?????? Jedyny dobrze zrobiony przejazd jest na wjeździe do LIDLA, a reszta???Do poprawki????

 6. Te krawęzniki powinny być jeszcze o 10 cm wyższe, po to, żeby rowerzyści zreflektowali się i używali mózgu i oczu dojeżdżając do przecięcia ścieżki rowerowej z jezdnią.

 7. Sebastian zgadzam się że Prezydent nie daje pracy wszystkim, tylko wybranym, jak Tobie. Są tacy frustraci co sypią piasek w osie postępu i wkładają kije w szprychy, malkontenci którym przeszkadza że Biała jest coraz piękniejsza i bardziej zroweryzowana od Pekinu. Zakładajcie firmy i płaćcie podatki lub liżcie tyłek prominentom to może wam załatwi posadkę za 16 tysi i przestańcie biadolić że nie ma pracy.

 8. Maruderzy sami się zebrali .
  Mi podoba się że Litwiniuk robi ścieżki.
  Fabryk wam nie stworzy , a dojazd bezpieczny jest super ważny.
  Malolaty jarają się furami , a dorośli wolą rowery !!!
  Poprzednik rozebrał boisko i co cisza ? Poszło w pi… kilka milionów przez dyzmę.
  Nikt was nie zadowoli , no chyba że u Anglika w polu.

 9. Uśmiałem się z tego wpisu jak pszczoła. Januszku pisz jak najwięcej i używaj jak najwięcej wyrazów które jak widać są obce – Tobie. Maruder to nie jest osoba marudząca! Litwiniuk miejsc pracy nie stworzy, inwestorów nie ściągnie, to po co się pchał do władzy? Młode lewaki jarają się LGBT, a ja dorosły wolę kobiety niż pedały i rowery. Apel , pisz Januszku, słońce się przebije przez chmury, a jak nie to się pośmiejemy.