Miasto zmienia znaki. Będzie „stop”

Miasto zmienia znaki. Będzie "stop" 16

Na skrzyżowaniu ulic Twardej i Żwirowej znaki „ustąp pierwszeństwa” zamieniono na znaki „stop” i uzupełniono oznakowanie poziome.

Na skrzyżowaniu ulic Dalekiej i Twardej w Białej Podlaskiej zamontowano lustro drogowe poprawiające widoczność. Władze apelują: Bądźmy bezpieczni i odpowiedzialni w ruchu drogowym.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Niech te władze zrobią wszędzie porządek, na skrzyżowaniu zamkowa, Artyleryjska Piłsudskiego namalowane przejazdy rowerowe i ani jednego oznakowania pionowego że są to przejazdy pieszo – rowerowe, osiedle Romaniuka na Fedorowicz dwie strefy Droga Wewnętrzna i Strefa Zamieszkania na raz w tym samym miejscu, obowiązuja na nich inne przepisy szczególnie jeśli chodzi o pierwszeństwo czy parkowanie, ogólny syf i dezinformacja. Ktoś chynba najpierw musi zginąć żeby się w końcu ktoś nad tym pochylił.

  2. Miasto a raczej włodarze powinni zwrucić większą uwagę na rozwiązania które już są zralizowane lub są w realizacji a mowa o przejeździe rowerowym na Al 1000 lecia przy moście i przejeździe rowerowym przy Lidlu na przedłużeniu ul Sitnickiej oba przejazdy stwarzają zagrożenie dla kierujących z uwagi na brak odpowiedniej widoczności pod kątem rowerzysty .O skrzyżowaniu Terebelskiej i Janowskiej szkoda gadać.Kto wziął kasę za takie rozwiązania i projekty?

    1. Ścieżki rowerowe robione fragmentami w ogóle są bez sensu. Np na zamkowej jadąc w stronę Lidla, ścieżka zaczyna się od chodnika bez możliwości wjazdu rowerem, należy więc od skrzyżowania z warszawską iść pieszo prowadząc rower i dopiero przy Vectra jechać