Międzyrzec trzeci na podium

I miejsce Świdnik

Za nami finał wojewódzki w siatkówkę plażową dziewcząt. Drużyna z Międzyrzeca Podlaskiego była jedyną z naszego powiatu, która dostała się do tego etapu zmagań.

Zawody odbyły się w poniedziałek (10 czerwca) na boisku Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. W meczu o trzecią lokatę spotkała się ekipa z tej placówki oraz reprezentantki Szkoły Podstawowej w Kocku, jednak ostatecznie to międzyrzeczanki wywalczyły miejsce na podium. W finale zagrały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Batorzu oraz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Świdniku. Zwyciężyły te drugie. Ostatnie miejsce przypadło siatkarkom ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.

Dziewczęta ze Świdnika awansowały do kolejnego etapu rozgrywek. Zespoły, które stanęły na podium otrzymały puchary i medale.