Międzyrzeccy siatkarze powalczą o utrzymanie w drugiej lidze

Międzyrzeccy siatkarze powalczą o utrzymanie w drugiej lidze 15
Po zakończonym na 9. miejscu sezonie zasadniczym, zawodnikom KS MOSiR Huragan Międzyrzec pozostaje walka w systemie play out. Rywalami będą Lesan Halinów i Uniwersytet Warszawski.
Gdyby ktokolwiek jeszcze kilka miesięcy temu stwierdził, iż siatkarzy z Międzyrzeca Podlaskiego zabraknie wśród najlepszej ósemki zespołów II ligi siatkarzy, zapewne jego słowa nie byłyby brane poważnie. Niestety, dla sympatyków międzyrzeczan drużyna Huraganu po serii porażek notorycznie spadała w tabeli. Ostatecznie po przegranej z Legią Warszawa siatkarze międzyrzeckiego zespołu zajęli 9. miejsce w lidze i zamiast walki z najlepszymi pozostaje im bój o utrzymanie w lidze.

Już w piątek szóstego kwietnia Huragan zagra z Lesanem Halinów. Mecz odbędzie się w hali międzyrzeckiej ekipy przy ulicy Leśnej 2. Początek o 17. Dwa dni później tj. 8.04 o 17 międzyrzeczanie zagrają na wyjeździe z siatkarzami Uniwersytetu Warszawskiego. Bezpośredni rywale Huraganu zagrają między sobą 7 kwietnia w Halinowie. Najgorszy zespół systemu play out spadnie do III ligi.

Międzyrzeczanie wydają się być faworytem obydwu meczów, gdyż w sezonie zasadniczym zdobyli znacznie więcej punktów niż rywale, a do ósmego miejsca gwarantującego walkę w systemie play off zabrakło im tylko jednego punktu.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *