Międzyrzecki „Ekonomik” z tytułem najlepszej szkoły

konkurs2
fot. nadesłane

Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach – przedsięwzięcie biznesowe oraz przedsięwzięcie społeczne. W konkursie wzięły udział drużyny ze szkół średnich z terenu województwa mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego.

W miniony piątek (25 maja) odbył się finał konkursu „I Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia” w COLLEGIUM MAZOVIA Innowacyjnej Szkole Wyższej w Siedlcach.

Tytuł „Najlepszej Szkoły” powędrował do Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Placówka otrzymała nagrody w postaci tablicy magnetycznej i urządzenia wielofunkcyjnego BROTHER.

W kategorii „przedsięwzięcie biznesowe” pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy IIIe, której skład tworzyły Diana Gmurkowska, Angelika Mironiuk oraz Konrad Olszewski. Nagrodą za przedsięwzięcie „Wash Your Shoes” były tablety oraz stypendia kanclerza Collegium Mazovia w wysokości 1 000 złotych na semestr przez cały okres studiowania na dowolnym kierunku.

Z kolei w kategorii „przedsięwzięcie społeczne” drugie miejsce zajął zespół z klasy IIIe w składzie: Julia Korolczuk i Angelika Wnukowicz. Nagrodę za przedsięwzięcie „New life” stanowiły przenośne głośniki bluetooth, pendrive’y oraz stypendia kanclerza Collegium Mazovia w wysokości 500 złotych na semestr przez cały okres studiowania na dowolnym kierunku.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *