Mieli amfetaminę, mefedron i trawkę. Teraz siedzą w areszcie

68-135243

Bialscy policjanci kryminalni zatrzymali trzy osoby posiadające narkotyki. Z zatrzymanego u nich towaru można było wytworzyć ponad 600 porcji dilerskich.

Bialscy kryminalni ustalili miejsce zamieszkania 31-latka z gminy Biała Podlaska. Przebywał wraz z innymi osobami w zaparkowanym na swojej posesji aucie. Policjanci znaleźli przy mężczyźnie woreczek z marihuaną. Przeszukali też jego samochód. Znaleźli w nim biały proszek, który 31-latek na widok stróżów prawa usiłował ukryć.

Substancję zbadano. Okazało się, że jest to amfetamina. Z zatrzymanych nielegalnych substancji można było uzyskać ponad 400 dilerskich porcji. Mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia sprawy. Razem z nim zatrzymany został 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej u którego także odnaleziono marihuanę.

W piątek Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec 31-latka tymczasowy areszt. Posiadanie takiej ilości środków odurzających zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Do podobnej sytuacji doszło wczoraj (1 października). Policjanci wpadli na trop 39-latka z Białej Podlaskiej. Ten z kolei posiadał w domu 30 „zawiniątek” z substancjami psychoaktywnymi.

Po ich przebadaniu okazało się, że jest to amfetamina, marihuana oraz mefedron. Z takiej ilości narkotyków można było uzyskać ponad 200 porcji. Nielegalne środki zostały zabezpieczone. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Udostępnij!

Komentarze: 9

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Panowie zainteresujcie się górka kobylańską, tam bagażniki są pełne baniaków na paliwko z białoruskich lokomotyw. a gdzie jest ropka tam jest i fajeczka. pojedzcie tam i zróbcie porządek. są tam spore uszczuplenia niezapłaconego podatku.