Mieszkańcu, wybierz się na zebranie

Mieszkańcu, wybierz się na zebranie 15
Gmina Wisznice przygotowała harmonogram zebrań sołeckich. Najbliższe odbędzie się już w niedzielę.

W niedzielę (11 marca) o 12.15 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wisznice zaplanowano spotkanie z mieszkańcami Wisznic, Wisznic-Kolonii, Wisznic-Osady, Wygody oraz Małgorzacina. Natomiast o 14.30 w świetlicy wiejskiej w Rowinach zbiorą się mieszkańcy tej miejscowości.

Kolejne spotkania odbędą się 18 marca. Będzie ich sześć. Pierwsze rozpocznie się o godzinie 10 w Wiejskim Domu Kultury w Polubiczach. Jest ono adresowane do mieszkańców Polubicz Wiejskich Pierwszych, Polubicz Wiejskich Drugich oraz Polubicz Dworskich.

Dwie godziny później osoby zamieszkujące Horodyszcze będą mieli okazję spotkać się w tamtejszym Wiejskim Domu Kultury. O 13.30 mieszkańcy Marylina i Łyniewa będą mogli wybrać się do świetlicy wiejskiej w Łyniewie. Na godzinę 15 zaplanowano spotkanie w świetlicy wiejskiej w Ratajewiczach dla mieszkańców Dołholiski i Ratajewicz.

O 16.30 w Szkole Podstawowej w Dubicy spotkają się osoby z Dubicy Dolnej oraz Dubicy Górnej. Ostatnie spotkanie o 18 przeznaczone będzie dla mieszkańców Curyna i odbędzie się w tamtejszej świetlicy wiejskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *