Młoda kobieta wykazała się wzorową postawą

Młoda kobieta wykazała się wzorową postawą 16

21-latka znalazła portfel z dokumentami i pieniędzmi. Od razu zgłosiła się do bialskiej komendy, informując, że chce go zwrócić właścicielowi.

Osoba, która wykazała się postawą godną naśladowania to mieszkanka gminy Tuczna. Kobieta w poniedziałek (28 maja) około godziny 21 na ścieżce łączącej ulicę Brzeską i Orzechową w Białej Podlaskiej znalazła portfel. W środku znajdowały się dokumenty osobiste oraz ponad 500 zł. Okazało się, że zguba należy do mieszkańca Białej Podlaskiej. Właściciel portfela nie krył zadowolenia. Znalazcy nalezą się podziękowania za uczciwość i obywatelską postawę.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. To tylko niewielki ułamek takich ludzi. W 99% każdy by zabrał … Poza tym ludzie w białej to zwykle prostaki

    1. Dokładnie, ludzie z Białej, tacy jak ty, to zwykłe prostaki i chamy. Reszta jest spoko, albo ewentualnie ujdzie. Ale zawsze się znajdzie parę takich gnid jak ty, co to ich dupa wiecznie piecze, bo sami nic nie macie w tym swoim zafajdanym życiu, po za wieczną frustracją i tylko patrzycie, aby inni też mieli mniej, zamiast starać się mieć więcej. Moim zdaniem należycie do najbardziej żałosnych ludzi na tym globie, no bo jak można opierać swoje życie na uprzykrzaniu go innym i na każdym kroku wszystko i wszystkich dyskredytować, po co to w takim razie żyć jak ten chwast, eh szkoda słów.