Młody mężczyzna zarażony koronowirusem. Czwarta osoba chora w mieście

Młody mężczyzna zarażony koronowirusem. Czwarta osoba chora w mieście 16

Już cztery osoby są chore na COVID-19 w Białej Podlaskiej. Po godz. 10 służby prasowe wojewody podały informację o młodym mężczyźnie, który jest zakażony. Jest w średnim stanie. 

– Na terenie województwa lubelskiego mamy trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą m.in. mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z Białej Podlaskiej, w stanie średnim, który miał kontakt z przypadkiem potwierdzonym. – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Na dzień 9 kwietnia 2020 r. na godz. 10.00 na terenie województwa lubelskiego jest 202 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 8 osób zmarłych oraz 49 ozdrowieńców.

Udostępnij!

Komentarze: 20

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Jeśli ktoś z rodziny jest w kwarantannie, a wy mieszkacie razem to też jesteście w kwarantannie. Ciężko to zrozumieć? Niektórzy podchodzą do tego tak, że jeśli w kwarantannie jest ojciec, to tylko chodzi o to że on nie może wyjść z domu. I takie rozumowanie nas wszystkich zarazi.

  2. A vineta na autorskiej w sklepie z paszami i metalowym nie przestrzega godzin dla seniorów między 10 a 12 wchodzą wszyscy podobnie ich sklep hydrauliczny. I gdzie te godziny dla seniora

  3. Ten chłopak jest w kwarantannie, dzień wcześniej normalnie pracował i cały czas był w kontakcie z sanepid’em także nie siej plotek jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Nie zachowuj się jak stary Kobylański komuch.

  4. Nie rozumiem jednego. O co tu chodzi że się pisze mężczyzny w przedziale 21-40 lat no w mordę jeża czy to taki problem podawac wiek zarażonych? Nie ma różnicy między 21 latkiem A 40 latkiem? Choree

    1. Pracuję w sklepie to prawda oni chodzą cały dzień. To młodzi siedzą w domu a im mało ledwo stoi ale pięć razy do sklepu lesie i roznosi zarazki .

  5. Obowiązkowa kwarantanna całej rodziny obowiązuje od 01.04. Wcześniej nie dostalbys zasilku z zus z tytułu jeśli to tylko domownik był zagranicą.