Młodzi szczypiorniści spotkali się w finale. Janów najwyżej na podium

DSC_0003

W finale powiatu bialskiego w piłce ręcznej chłopców ze szkół średnich najlepsza okazała się drużyna z Janowa Podlaskiego. Podopieczni Mariusza Ochnika nie mieli sobie równych.

Zawody odbyły się we wtorek (5 lutego) w hali Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim. Mecz o pierwsze miejsce z szczypiornistami z Zespołu Szkół w Janowie Podlaskim przegrali sportowcy z Zespołu Szkół technicznych w Międzyrzecu Podlaskim. Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy z Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim, którzy pokonali drużynę z Liceum Ogólnokształcącego w Wisznicach. Pozostałe pozycje objęły ekipy z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim i Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej.

Najlepsza drużyna otrzymała Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rozgrywek rejonowych. Zwycięski skład reprezentowali Michał Balak, Patryk Bliźniuk, Krzysztof Chud, Jakub Chud, Jakub Cieślak, Szymon Góralski, Łukasz Koźluk, Sebastian Krawczuk, Damian Próchniewicz, Mateusz Sacharczuk oraz Eryk Sakjan. Zawody rejonowe odbędą się 13 marca o godzinie 10 w hali IV LO w Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *