Młodzi szczypiorniści z awansem do rejonu

YXJ0aWNsZXMvMjAxODAzMjAwOTAzMDktNjQtMS5qcGc=,800,420

Dobiegły końca finałowe rozgrywki na szczeblu powiatowym w piłce ręcznej chłopców. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zatriumfowali zawodnicy z Piszczaca.

W finale powiatu bialskiego spotkały się trzy drużyny. Zawody odbyły się wczoraj (19 marca) na hali Publicznego Gimnazjum nr 1 w Piszczacu. To właśnie gospodarzom wydarzenia przypadło miano zwycięzcy. Drużyna z Piszczaca zwyciężyła z zawodnikami z Rokitna 18:17.

W kolejnym meczu spotkali się z ekipą z Łomaz, którą pokonali 15:5, tym samym gwarantując sobie pierwsze miejsce na podium. W walce o drugie miejsce ostatecznie wygrali zawodnicy z Gimnazjum w Rokitnie, kończąc starcie wynikiem 17:6.

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna chłopców z Gimnazjum w Piszczacu.

Zwycięski skład tworzyli Bartosz Owczaruk, Szymon Karpiński, Michał Olichwiruk, Hubert Elwicki, Wojciech Dziewulski, Fabian Elwicki, Miłosz Pawlak, Patryk Krzyżanowski, Kacper Kozłowski, Tomasz Weżowski, Dawid, Junkiewicz, Maciej Korzeniewski, Tomasz Chmielewski, Paweł Andrzejuk, Hubert Zabłocki oraz Adam Sidorowicz. Rozgrywki rejonowe odbędą się 4 kwietnia o godzinie 10 w Łukowie.