Młodzi szczypiorniści zagrają o medale

Młodzi szczypiorniści zagrają o medale 15
fot. archiwum

Po niezwykłych bojach w kolejnych etapach Mistrzostw Polski juniorów młodszych piłkarze ręczni UKS Olimpii dotarli do wielkiego finału, gdzie zmierzą się z najlepszymi zespołami w naszym kraju.

Już w najbliższy piątek i sobotę fanów szczypiorniaka czekają wielkie emocje. Po wygranych we wspaniałym stylu turniejach w Białej Podlaskiej oraz półfinale w Łodzi, gdzie bialczanie ulegli tylko gospodarzom, zawodników UKS Olimpia czeka turniej finałowy. W dniach 25-26 maja bialczanie będą gospodarzami Finału Mistrzostw Polski juniorów młodszych w piłce ręcznej. Do Białej Podlaskiej przyjadą zespoły: UKS Anilana Łódź, PGE VIVE Kielce oraz MKS SMS Zagłębie Lubin. Zawody zostanę rozegrane systemem pucharowym.

Rywalizację szczypiornistów rozpocznie w piątek 25 maja o godz. 16 starcie UKS Anilana Łódź z PGE VIVE Kielce. Zaraz po meczu o 17.15 rozpocznie się oficjalne otwarcie turnieju. O godz. 18 na parkiet wybiegną ekipy UKS Olimpii Biała Podlaska oraz MKS SMS Zagłębie Lubin.

W sobotę 26 maja o godz. 14 zmierzą się przegrani piątkowych starć w spotkaniu o III miejsce. Na godzinę 16 zaplanowany jest mecz o I miejsce, wtedy też okaże się która z ekip będzie przez rok dzierżyć tytuł Mistrzów Polski. O 17.30 dojdzie do oficjalnego zakończenia turnieju.

Wszystkie spotkania odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej przy ulicy Sportowej 7. Wstęp wolny.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *