Młodzież rywalizowała w tenisie stołowym

YXJ0aWNsZXMvMjAxODA0MTAwODMzMjctNjQtNC5qcGc=,
Troje zawodników z każdej kategorii otrzymało awans do rejonu. Kim są zwycięzcy?
Finał miasta Biała Podlaska w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców odbył się w miniony piątek na hali Gimnazjum Rzemieślniczego w Białej Podlaskiej.

Wśród dziewcząt zatriumfowała Amelia Kroszczyńska (PG nr 4). Na drugim miejscu uplasowała się Karolina Piotrowicz (PG nr 3), natomiast trzecie miejsce zdobyła Patrycja Moszkowska(PG nr 5).

Pozostałe pozycje objęły Julia Sierniawska (Katolickie Gimnazjum), Aleksandra Chomiuk (SP nr 9), Klaudia Ostapowicz (PG nr 3), Natalia Moszkowska (PG nr 5), Zuzanna Bielecka (PG nr 2), Gabriela Kościńska (PG nr 4), Oliwia Chmielowiec (SP nr 9), Wiktoria Gierczuk(Katolickie Gimnazjum), Marta Kuszneruk (SP nr 4) oraz Weronik28a Czubak (PG nr 2).

Wśród chłopców najwyższe miejsce zajął Paweł Szymczuk (SP nr 9). Drugą pozycję zdobył Jakub Polak (PG nr 3), a trzecią Mateusz Ostapiuk (Katolickie Gimnazjum).

Kolejne miejsca przypadły Sebastianowi Chmielewskiemu (SP nr 9), Fabianowi Karwackiemu (PG nr 4), Michałowi Trochimiukowi (Katolickie Gimnazjum), Kacprowi Sawczukowi (PG nr 2), Piotrowi Jaroszkiewiczowi (SP nr 4), Kacprowi Pietrukowi (PG nr 5), Szymonowi Mikołajczukowi (PG nr 2), Pawłowi Chomiukowi (PG nr 3), Jakubowi Lipińskiemu (SP nr 4), Pawłowi Bartosiakowi (PG nr 4) i Dominikowi Słowikowi (PG nr 5).