Monika Mielnicka w kolejnych odcinkach „M jak Miłość”

Monika Mielnicka w kolejnych odcinkach "M jak Miłość" 16

Już jutro (12 lutego) o 20.50 będziemy mieli okazję po raz kolejny zobaczyć Monikę Mielnicką na ekranie telewizora. Monika uchyla nam rąbka tajemnicy o losach swojej postaci w serialu „M jak Miłość”.

Monika Mielnicka gra w serialu rolę Lilki, dziewczyny jednego z młodych Mostowiaków. W emisji były trzy odcinki z jej udziałem, tuż przed Bożym Narodzeniem nagrywała kolejne wątki i wkrótce ponownie ma zawitać na planie serialu. – Nie jestem w stanie powiedzieć w ilu odcinkach jeszcze będę. Scenariusz pisany jest na bieżąco. Z tego co wiem moja postać będzie bardzo rozwojowa – odpowiada w rozmowie Monika.

Podkreśla, że praca na planie bardzo ją satysfakcjonuje. – Najchętniej przebywała bym tam codziennie. Czuję, że jestem w swoim żywiole. Najbliższa przyszłość wszystko zweryfikuje. Mogę zdradzić, że szykuję się do nowego projektu. Na razie nie chcę za dużo mówić, żeby nie zapeszać – dodaje.

W najbliższych odcinkach z jej udziałem poznamy mroczną rodzinną tajemnicę Banachów. Na światło dzienne wyjdzie prawdziwa natura ojca Lilki, który jest damskim bokserem. Prawdziwe piekło przeżywa jej matka. To na jej ciele doktor odnajdzie ślady przemocy domowej. Jednak nie można zapomnieć o młodzieńczej miłości Lilki. Wkrótce młody Mostowiak porzuci rodziców dla dziewczyny.

 

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *