Motocykle na ulicę, a krew na zbiórkę

Motocykle na ulicę, a krew na zbiórkę 16
Zaledwie dwa dni dzielą nas od rozpoczęcia sezonu motocyklowego, a wydarzenie to będzie świetną zabawą zarówno dla motocyklistów, jak i fanów motorowego warkotu. Ponadto, tego dnia będzie można wziąć udział w akcji charytatywnej „Moto Krew”.
W sobotę (28 kwietnia) w godzinach 10-17 na Placu Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim odbędzie się rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2018, a przy tym charytatywna akcja „Moto Krew”. Organizatorem wydarzenia jest Międzyrzeckie Stowarzyszenie Motocyklowe, które od wielu lat łączy zbiórkę krwi z wieloma wydarzeniami, w szczególności z takimi, które pasję motocyklową mają w tle. Przez kilka lat udało się zebrać ponad 100 litrów krwi w wyniku tych akcji.

Na tegoroczne rozpoczęcie sezonu przygotowano wiele atrakcji, a mianowicie koncerty rockowe takich zespołów jak Merkfolk, Blue Orange i Nada Hu, paradę motocyklową ulicami miasta, konkursy, mszę świętą w intencji motocyklistów, pokazy umiejętności strażaków oraz wiele innych pokazów. Ponadto, nikt nie będzie bawił się głodny – grochówka i żurek z wojskowego kotła zaspokoją każdy głód, a na deser przygotowano kilkaset sztuk pączków. Warto dodać, że wstęp na wydarzenie oraz wszelkie atrakcje są darmowe.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *