Motoryzacyjne show na bialskim lotnisku

Motoryzacyjne show na bialskim lotnisku 15

Już niebawem wielkie motoryzacyjne wydarzenie – gratka dla fanów szybkości i pisku opon. Szykujcie się na Podlaski Moto Show.

Od piątku do niedzieli (25-27 maja) na terenie bialskiego lotniska odbędzie się wydarzenie, które gromadzi setki ludzi z całej Polski, a w szczególności tych, którzy pasjonują się szybkimi autami, wyścigami oraz rykiem silnika. Już niedługo Podlaski Moto Show, a podczas niego Puchar Polski w Wyscigach Równoległych, 1. runda – jedyna w Polsce oficjalna seria wyścigów na ¼ mili pod auspicjami PZM FIA. Ponadto, odbędzie się Eastern Europe Dragracing Series, 1. Runda, po raz pierwszy w Polsce seria klas Bracket, a także Mistrzostwa Litwy w Wyścigach Równoległych.

Wydarzenie będzie podzielone na dwie strefy: piknik rodzinny oraz strefę sportu. W pierwszej z nich będzie można bawić się na największym w Europie dmuchanym miasteczku, skosztować potraw z cateringu, obejrzeć zabytkowe motocykle oraz auta tuningowe, a także zobaczyć pokaz ratownictwa drogowego. W strefie sportu będą odbywać się wszystkie wyżej wymienione zawody, a dodatkowymi atrakcjami będzie pokaz i nauka driftu, public race oraz drift taxi. Zapisy do public race, na które koszt wynosi 100 zł, będą miały miejsce 25 maja.

Pierwszego dnia imprezy odbędą się Public Race, czyli wyścigi na 1/4 mili. Jeśli masz samochód i jeszcze większą ochotę sprawdzić, do jakiego przyspieszenia jest zdolne, nic nie stoi na przeszkodzie, byś wziął udział w tej rywalizacji.

Drugiego dnia Moto Show rozpoczną się elimiacje PPWR i Mistrzostw Litwy oraz EEDRS, zaś ostatniego dnia będziemy świadkami finałów, czyli ostatecznych starć.

Bilety na imprezę są w cenach: bilet jednodniowy (sobota lub niedziela) – 15 zł, bilet jednodniowy rodzinny (sobota lub niedziela) – 25 złotych, dzieci do lat 12 – gratis, bilet dwudniowy (sobota i niedziela) – 25 zł, bilet dwudniowy rodzinny (sobota i niedziela) – 35 zł, dzieci do lat 12 gratis.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *