Mrożący krew w żyłach piątek

Mrożący krew w żyłach piątek 15
Wyjątkowe wydarzenie dla fanów mocnych wrażeń. Już w ten piątek miłośnicy kina grozy doświadczą prawdziwej uczty. Już jutro (13 kwietnia) o godzinie 22 rozpocznie się kolejny maraton grozy. W bialskim kinie Cinema3D zobaczyć będzie można trzy premiery z gatunku horroru.
Już jutro (13 kwietnia) o godzinie 22 rozpocznie się kolejny maraton grozy. W bialskim kinie Cinema3D zobaczyć będzie można trzy premiery z gatunku horroru.

Pierwsza z nich to „GHOSTLAND”. Film w reżyserii Pascala Laugiera pokaże historię sióstr, które po wielu latach powracają do rodzinnego domu. Niestety to czego doświadczą w nim kobiety nie będzie należało do przyjemnych przeżyć.

„Następny jesteś ty” to kolejna produkcja, którą będzie można obejrzeć podczas piątkowego wieczoru grozy. Rewelacyjnie przyjęty przez krytyków i publiczność podczas światowej premiery na festiwalu filmowym w Toronto, film jest dziełem młodego reżysera Adama Wingarda. W trakcie sensu dowiemy się kim są członkowie zamaskowanego gangu, który napadł na posiadłość Davisonów.

Ostatnim filmem z piątkowego repertuaru będzie „To przychodzi po zmroku” opowiadający historię rodziny, która walczy o przetrwanie w trakcie kiedy nadciąga tajemniczy wirus.

Bilety w cenie 30zł (za cały maraton). Rezerwacja miejsc na to wydarzenie nie obowiązuje.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *