Mundurowi obchodzą swoje święto

Mundurowi obchodzą swoje święto 16
KMP Biała Podlaska

Msza Święta w intencji bialskiej Policji zainaugurowała obchody Święta Policji w naszym powiecie. W najbliższy piątek 12 lipca na placu przed budynkiem bialskiej komendy 0 rozpoczną się powiatowe obchody tego święta.

Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej mł. insp. Grzegorz Pietrusik wraz z zastępcami, Prezydent Miasta, policjanci i pracownicy komendy, wzięli udział we Mszy Świętej, która została odprawiona wczoraj w Kościele pw. św. Michała Archanioła w intencji Policji. Wczorajsza uroczystość zainaugurowała tegoroczne obchody Święta Policji w bialskiej komendzie.

W niedzielę  w Kościele p.w. św. Michała Archanioła w Białej Podlaskiej odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji policjantów, emerytów policyjnych, pracowników Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej oraz ich rodzin.

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Proszę hamować język, nie idźmy drogą lewicy. Ale ma Pan rację, że prezydent Litwiniuk nie uszanował tego święta przez nonszalancki ubiór.

  2. Do Wałęsy mu jeszcze daleko siebie się czepcie macie lustro? w krótkich spodenkach nie przyszedł a marynarkę założył ogarnijcie się.