Mundurowi rywalizowali na boisku po raz kolejny

Mundurowi rywalizowali na boisku po raz kolejny 16
fot. KMP Biała Podlaska

Walentynkowy Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej to już tradycja. W tegorocznej edycji udział wzięło 15 drużyn.

Turniej odbył się 14 lutego w Sławatyczach. Rywalizowały w nich drużyny mundurowych z całego województwa lubelskiego. Na boisku można było zobaczyć m. in. drużyny Straży Granicznej, Straży Pożarnej, Wojska oraz drużyny policyjne, w tym zespół z bialskiej komendy policji.

Najwyższy stopień podium zajęła drużyna bialskiej policji. Udało im się również poprawić wyniki z ubiegłego roku. Tuż za nimi uplasowała się drużyna drużyna reprezentująca Brygadę Zmechanizowaną z Lublina. Trzecie miejsce zajęli funkcjonariusze PSG w Terespolu.

Organizatorem turnieju jest por. rez. SG Sławomir Jarocki, wieloletni inicjator wraz z Organizacjami Terenowymi NSZZ FSG Placówki w Kodniu i Sławatyczach, Wójtem Gminy Sławatycze, Regionem IPA w Białej Podlaskiej. W organizację włączyły się także Urzędy Gmin z Piszczaca, Tucznej, Wisznic, Kodnia, Zespół Szkół i Gminny Ośrodek Kultury w Sławatyczach.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *