Murawa prawie gotowa. Kolejny etap budowy stadionu na finiszu

DSC_4348

Stadion miejski w tańszej wersji jest w budowie. Obecnie kończy się budowa płyty boiska. W niedalekiej przyszłość zakończy się modernizacja parkingu. 

Kończy się etap I – parking i II – płyta boiska są już na finiszu. Planowane zakończenie tych robót odpowiednio z końcem czerwca i maja. Miasto współpracuje z solidnymi wykonawcami. Kolejny etap to  hala sportowa, trybuny na 1200 osób i zagospodarowanie terenu. – Uzgodniliśmy z projektantami koncepcję i w lipcu oczekujemy gotowego projektu, na podstawie którego ogłosimy przetarg – podkreśla Michał Litwiniuk, prezydent miasta Biała Podlaska.

– Inni opowiadali i obiecywali arenę za dziesiątki milionów złotych kredytu, my działamy i budujemy na miarę potrzeb i możliwości naszego miasta, zapewniając zrównoważony rozwój Białej Podlaskiej i realizację także innych bardzo ważnych inwestycjo – zaznacza Litwinuk.

Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo i zdjęć z przebiegu inwestycji.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Bialscy wędkarze mówią, że winą za śnięte ryby w Krznie jest zakład z Międzyrzeca Podlaskiego. Czy możecie podać jakie informacje mają wasze media w tej sprawie? Dziękuję.

  2. Mam parę pytań: 1. Jak to się stało że termin oddania parkingu z 40 dni nagle wydłuża się o 500%(!!!)? 2. Jak to się stało, że nagle cena prac za parking nagle podskoczyła z 640 tyś do 800 tyś, mimo zapowiedzi prezydenta, że wykonawca wykona wszystko w cenie przetargu? 3. Skoro komplet robót wycenia się na ponad 20 mln, to gdzie jest kilkukrotnie więcej (video) niż wyceniono budowę w wersji pierwotnej (ok.38 mln)? 4. Co stało się z wykonanym i opłaconym fundamentem po stronie wschodniej i kto wydał decyzję o jego zniszczeniu ? 5. Jak nowy obiekt będzie na siebie zarabiał, nie posiadając powierzchni komercyjnych? 6. Dlaczego wejście na boisko sztuczne wygląda jak przed 100 laty? Czy montaż bramki wejściowej aż tak przewyższa możliwości ZGL? 7. Ile razy jeszcze zadawanie pytań ( po części niewygodnych) będzie powodem niepublikowania wpisu???

  3. propaganda sukcesu na miarę Bialej -czego to platforma nie zrobi i za jakie pieniądze -a pózniej wychodzi jak ze stadionami i autostradami na Euro- najdrozsze w Europie