Muzycy i uczniowie wystawią spektakl

Muzycy i uczniowie wystawią spektakl 15

Uczniowie szkoły muzycznej oraz innych bialskich szkół zaprezentują się na scenie. Wystawią spektakl oparty na musicalu.

Spektakl „Gdybym był bogaczem…” będzie można zobaczyć 22 czerwca o godzinie 21 w Parku Radziwiłłowskim.  Przedstawienie wystawią uczniowie bialskich szkół oraz Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej. Spektakl będzie oparty na musicalu J. Bocka „Skrzypek na dachu”.  Reżyserią zajęła się Ewa Iżykowska-Lipińska oraz Łukasz Wroński. Chór Szkoły Muzycznej przygotowała Alicja Torba. Za choreografię odpowiedzialna jest Magdalena Osmólska, natomiast kierownictwo muzyczne objął Maciej Waldemar Robak.

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. znowu ci żydzi !!! czyżby wyniuchali dobrą koniunkturę i będą się starali jednak odzyskiwać m. in. bialskie kamienice? jeśli tak – to czarno to widzę, i podobnie jak pro-żydowski PiS, Prezydent Stefaniuk odda im część miejskich budynków i placów.. koncert taki jak ten mają oswajać Bialczan z kulturą żydowską. I to nie jest wcale jakaś spiskowa teoria, co widać po amerykańskiej ustawie Just Act 447 (wpiszcie sobie w google i poczytajcie..), dzięki której USA będzie naciskać na kraje Europy Środkowo- Wschodniej, w tym Polskę, żeby wypłaciła żydom pieniądze lub dała coś (nieruchomości)