Muzyczna niedziela przy granicy

Muzyczna niedziela przy granicy 16
fot. Happysad

Jednym z największych i najbardziej atrakcyjnych letnich imprez plenerowych w regionie już za kilka dni. Na scenie pomieszane będą różne gatunki muzyczne.

Na scenie wystąpią różnorodni artyści polskiej sceny muzycznej,. Na początek wystąpią goście zza wschodniej granicy, następnie w podróż dookoła świata zabiorą publiczność gwiazdy scen rewiowych i musicalowych. Kolejno wystąpi prezentujący repertuar dla dorosłej publiczności Andrzej Rybiński (klasyka polskiej piosenki), wszystkich zauroczy i rozbuja gwiazda disco polo/dance – Exaited. Następnie sceną zawładną znani terespolskiej publiczności folkowo-rockowy zespół Horpyna (występował w 2008 roku), gwiazdy wieczoru będzie jeden z najlepszych ostatnimi laty zespołów rockowych – Happysad oraz popularny w najlepszych klubach w kraju DJ Hubertuse. Festyn zakończy się dyskoteką, którą poprowadzi dj z bialskiego klubu Gramofon.

Oprócz występów muzycznych i atrakcji na terenie imprezy zgodnie z chlubną tradycją przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na rzecz Darii Fedorowicz, ciężko chorej od urodzenia na autyzm dziewczynki, mieszkanki Terespola, która od wielu lat poddawana jest terapii w szkole prowadzonej przez stowarzyszenie ,,Wspólny Świat” w Białej Podlaskiej.

Impreza odbędzie się 21 lipca, początek o 12.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal bp24.pl

Muzyczna niedziela przy granicy 18

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *