Na drodze pomyśl dwa razy

68-129675
Fot. Policja w Białej Podlaskiej

Mimo licznych apeli skierowanych do kierowców wciąż dochodzi do wielu wypadków na drodze. Wczoraj ( 27 czerwca) na terenie powiatu bialskiego doszło do dwóch zdarzeń drogowych.

Przed godzina 16 w miejscowości Międzyleś ( gmina Tuczna) kierujący pojazdem marki Fiat nie dostosował prędkości do panujących warunków. Po przejechaniu przez skrzyżowanie znalazł się w rowie, gdzie auto dachowało. Kierowcy zostały pobrane próbki badań krwi, by sprawdzić czy kierowca był trzeźwy. Rannego przewieziono do szpitala.

23- letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego potrącił mężczyznę, przechodzącego przez przejście dla pieszych. Zarówno kierowca Audi, jak i poszkodowany byli trzeźwi. 70- letni pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policjanci ustalają okoliczności obu zdarzeń drogowych, a ponadto apelują o szczególną ostrożność i rozwagę, a przed wykonaniem manewru zalecają dokładnie sprawdzić, czy nie stworzy on niebezpieczeństwa.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Tak to jest libijskimi pseudo racerami …. Najczęściej w wieśwagenach i ałdi ….w myśl zasady ja tam mogiem wszystko ….hahhaa powinna być obowiązkowa kastarcja dla takich idiotów żeby swoich genów dalej nie rozpowszechniali

  2. o żesz kurła…ale urwał…ale to było dobre…tak patrząc na fotki związane ze zdazeniami drogowymi, wychodzi na to,że ałdi zaczyna królować wśród naszej ogarniętej młodzieży i wyprzedza powoli beemwe.