Na widok policji udawał, że śpi

Na widok policji udawał, że śpi 16

Pijany mężczyzna w ciągu jednej nocy wpadł w ręce mundurowych aż dwa razy. Jak się okazało, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu

Wczorajsza noc w gminie Konstantynów nie należała do najspokojniejszych. Przed godziną 22 policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w Wiechowiczach ktoś niszczy samochodem  uprawy. Patrol, który chwilę później pojawił się na miejscu, zastał audi zawieszone na polu. Za kierownicą auta siedział 23-letni mieszkaniec gminy Konstantynów. Mężczyzna, gdy ujrzał policjantów postanowił udawać, że śpi.

Kolejne zdarzenie miało miejsce po północy. Zgłoszenie dotyczyło tej samej osoby. – Z relacji zgłaszającego wynikało, że 23-latek, tym razem wsiadł za kółko transportera, który pozostawiony mu został do naprawy. Jadąc w kierunku miejscowości Gnojno uderzył w tył jadącego przed nim VW polo – tłumaczy asp. szt. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy.

Mężczyźni, którzy podróżowali tym samochodem poinformowali mundurowych, że kierowca transportera po zderzeniu nie zatrzymał się, lecz pchał ich auto przez około 200 metrów. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Sprawą zajęli się janowscy policjanci, którzy ustalili, że 23-latek znał jadących VW mężczyzn i widział się z nimi przed zdarzeniem.

Sprawcę zatrzymano. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *