Na zakaźnym jedna osoba z podejrzeniem

Na zakaźnym jedna osoba z podejrzeniem 15

Na Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym bialskiego szpitala znajduje się jedna osoba z podejrzeniem koronawirusa. Rzecznik prasowy potwierdza informacje.

– Został pobrany materiał do badań. Pacjent znajduje się w obszarze izolowanym. Oczekujemy na wyniki – informuje Magdalena Us, rzecznik bialskiego szpitala.

Więcej informacji wkrótce.

Udostępnij!

Komentarze: 14

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Tyle jest firm transportowych z BP i okolic. Kierowcy wracają np z Francji i przywożą wirusy ze sobą. Nic nie powstrzyma tego wirusa, już jest za późno na jakiekolwiek reakcje. Jeszcze sporo ludzi umrze, zostaną najsilniejsze jednostki. To zamykanie szkół to tylko wydłużanie stanu oczekiwania na chorobę.

    1. Zamykanie szkół i podobne akcje mają spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa a tym samym zapobiec załamaniu systemu opieki zdrowotnej. Jak wszyscy na raz zachorują, to nikt nie będzie w stanie nam pomóc.

  2. Piszecie o zakaźnym pokazujecie przychodnię. Dajcie znać jak będzie potwierdzony przypadek. Co ludzi obchodzi ,że ktoś ma gorączkę czy kaszel? Grypa w tym roku zabiła więcej ludzi niż mamy zakażonych COVID-19 ale kogo to obchodzi najlepiej siać panikę przy kichnięciu. Jakoś nasz „wspaniały” rząd nie informuje ile jest przypadków podejrzeń w kraju czy o tym ,że na lotniskach do wczoraj nie było żadnej kontroli.

    1. Coś dziennie to wszystko wygląda… Wcześniejsze podejrzenia wyjaśniali po kilku godzinach, a tu już doba mija j cisza….