Nadal trzy osoby podejrzane, kolejny przypadek zachorowania w lubelskim

Nadal trzy osoby podejrzane, kolejny przypadek zachorowania w lubelskim 16

Nadal oczekujemy na wynik badania trzech osób przebywających na oddziale zakaźnym bialskiego szpitala. Występuje u nich podejrzenie zachorowania na koronawirusa. W lubelskim pojawił się kolejny przypadek zarażenia się COVID-19.

– Informuję, że na terenie województwa lubelskiego mamy jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.  Potwierdzone wyniki zakażenia SARS-CoV-2 dotyczą mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat, z powiatu lubelskiego, w stanie dobrym, który przyjechał z kraju o dużej transmisji wirusa – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody.

Na dzień 23 marca na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 40 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych; 1 osoba zmarła.

Aktualnie, na terenie województwa lubelskiego, 18 osób jest hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, 3271 osób jest poddanych kwarantannie, a 5504 osób jest objętych nadzorem służb sanitarnych.

Udostępnij!

Komentarze: 12

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Co oznacza „podejrzane”??? Przez kilka dni nie zrobiono tym pacjentom testów??? Czy zrobioni im testy i ale nie ma wynikow (przez tyle dni,dziwne, zwłaszcza że tego jednego pacjenta udało się szybko zdiagnozowac)? Czy sa potwierdzone ale zeby nie siac paniki oficjalne wyniki są skrupulatnie ukrywane?
  Podobnie jest z lakonicznym określeniem „chorób wspolistniejacych” przy oficjalnych zgonach na Covid 19. Jakich konkretnie nikt nie okresla? Migotanie przedsionków, cukrzyca, kamica nerkowa, hemoroidy, choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze czy kurzajka na lewej stopie.

 2. Co oznacza „podejrzane”??? Przez kilka dni nie zrobiono tym pacjentom testów??? Czy zrobioni im testy i ale nie ma wynikow (przez tyle dni,dziwne, zwłaszcza że tego jednego pacjenta udało się szybko zdiagnozowac)? Czy sa potwierdzone ale zeby nie siac paniki oficjalne wyniki są skrupulatnie ukrywane?
  Podobnie jest z lakonicznym określeniem „chorób wspolistniejacych” przy oficjalnych zgonach na Covid 19. Jakich konkretnie nikt nie okresla? Migotanie przedsionków, cukrzyca, kamica nerkowa, hemoroidy, choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze czy kurzajka na lewej stopie.

  1. Mnie też to zastanawia, dlaczego osoby publiczne rano mówią że będą miały robiony test a po kilku godzinach jest info z wynikiem? A szary człowiek musi kilka dni czekać?! Są sorty gorsze i lepsze? Czy odgórnie szpital ma zakaz informowania? Ja bym wolała wiedzieć czy w Białej jest oficjalnie czy nie ma .

 3. Merkelowa ma racje smiejac sie z polskich testow na ktore trzeba czekac 3 dni. Władza chce mieć monopol na testy których nie mogą wykonywac prywatne laboratoria ponieważ zaburzyło by to całą propagande którą sieją o 600 osobach zakażonych. W rzeczywistosci są to dziesiątki tysięcy.

 4. Przecież jesteśmy gotowi jak nigdy dotąd
  Najgotowsi na świecie. Wszystko jest w dowolnych ilościach. A jak niema to wraże plotki i robota imperialistów lewaków i cyklistów

 5. Wirówka do testów wirusa kosztuje 98000 zł. Wyniki w 6 godzin. Zróbcie zbiórkę publiczną na szpital. Każdy może być chory.