Najbliższe lata spędzą za kratkami

Najbliższe lata spędzą za kratkami 16

Policjantom udało się ująć dwóch mężczyzn, którzy od dłuższego czasu ukrywali się przed organami ścigania. Obaj panowie byli kompletnie zaskoczeni widokiem mundurowych. Jeden z zatrzymanych podjął próbę uniknięcia odpowiedzialności, która jednak zakończyła się fiaskiem.

34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej ukrywał się od ponad roku. Niejednokrotnie zmieniał miejsce zamieszkania, ale to nie przeszkodziło policjantom w namierzeniu go. Mężczyzna został zatrzymany w drodze do pracy. Zdarzenie miało miejsce wczoraj (7  lutego) na stacji paliw na warszawskiej Pradze-Południe. –  Mężczyzna był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów, gdyż nie spodziewał się że wpadną na jego trop. Próbował jeszcze uniknąć odpowiedzialności podając dane osobowe członka swojej rodziny. 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad 2 lata – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy.

Dzień wcześniej (6 lutego) międzyrzeccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany dwoma listami gończymi. Trafił w ręce policji będąc na terenie powiatu legionowskiego. 37-letni mieszkaniec drelowskiej gminy został „złapany” podczas pracy na budowie. Był on poszukiwany do odbycia kary za przestępstwa przeciwko wolności oraz znęcanie się. W więzieniu spędzi najbliższe dwa lata.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *