Najbliższe lata spędzą za kratkami

Policjantom udało się ująć dwóch mężczyzn, którzy od dłuższego czasu ukrywali się przed organami ścigania. Obaj panowie byli kompletnie zaskoczeni widokiem mundurowych. Jeden z zatrzymanych podjął próbę uniknięcia odpowiedzialności, która jednak zakończyła się fiaskiem.

34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej ukrywał się od ponad roku. Niejednokrotnie zmieniał miejsce zamieszkania, ale to nie przeszkodziło policjantom w namierzeniu go. Mężczyzna został zatrzymany w drodze do pracy. Zdarzenie miało miejsce wczoraj (7  lutego) na stacji paliw na warszawskiej Pradze-Południe. –  Mężczyzna był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów, gdyż nie spodziewał się że wpadną na jego trop. Próbował jeszcze uniknąć odpowiedzialności podając dane osobowe członka swojej rodziny. 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad 2 lata – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy.

Dzień wcześniej (6 lutego) międzyrzeccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany dwoma listami gończymi. Trafił w ręce policji będąc na terenie powiatu legionowskiego. 37-letni mieszkaniec drelowskiej gminy został „złapany” podczas pracy na budowie. Był on poszukiwany do odbycia kary za przestępstwa przeciwko wolności oraz znęcanie się. W więzieniu spędzi najbliższe dwa lata.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *