Najechał na nieoświetlonego rowerzystę

Najechał na nieoświetlonego rowerzystę 16
KMP Biała Podlaska

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, 65-latek najechał na jadącego w tym samym kierunku nieoświetlonego rowerzystę. W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu doznał obrażeń ciała. 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godz. 17 na ul. Wisznickiej w Rossoszu. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, 65-letni mieszkaniec Siedlec, na prostym odcinku drogi, najechał na poruszającego się w tym samym kierunku rowerzystę. Jednośladem kierował 34-letni mieszkaniec gm. Rossosz. Jak wstępnie ustalili mundurowi, rowerzysta nie posiadał wymaganego oświetlenia – podkreśla podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdem był trzeźwy, natomiast badanie stanu trzeźwości rowerzysty potwierdziło w jego organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. W wyniku zdarzenia 34-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Najechał na nieoświetlonego rowerzystę 17

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Napiszcie raczej: Rowerzysta samobójca trafił do szpitala po tym jak przez swoją nieodpowiedzialność i brak wyobraźni zatruł życie człowiekowi.

  2. Rozjerzdzac tych pijakuw jak robaki. Jednego pijusa mniej. Jerzdzo takie bez osfietlenia a potem porzondny kierowca ma kłopoty.