Nasi będą reprezentowali województwo

YXJ0aWNsZXMvMjAxODAzMTIwOTIzMjQtNjQtMS5qcGc=,800,420
W finałowych zmaganiach zmierzyło się sześciu mistrzów rejonu. Ostatecznie najlepsi w województwie okazali się bialscy zawodnicy.
Finał Wojewódzki IMS w piłce siatkowej chłopców odbył się w miniony czwartek (8 marca) w Piaskach. Na tym etapie zmagań klasę pokazali zawodnicy Publicznego Gimnazjum nr 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Białej Podlaskiej. Podopieczni Joanny i Macieja Sobierajów zdobyli złoty medal i tytuł mistrza województwa.
Uczniowie „Piątki” zagrali świetny mecz w grupie eliminacyjnej i pokonali 2:0 gimnazjalistów z Kraśnika i Nałęczowa. W drugiej grupie w walce o złoto bialscy zawodnicy spotkali się z drużyną Gimnazjum nr 18 w Lublinie. Starcie było zacięte, jednak ostatecznie wygrali siatkarze z Białej Podlaskiej.
Zwycięski zespół tworzyli uczniowie klas sportowych 3a i 2a: Rafał Żurawski (kapitan zespołu), Karol Kupiński, Tomasz Garbowicz, Mateusz Ossowski, Michał Mirosławski, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Damian Langowski, Dawid Drąg, Igor Bobruk, Patryk Pykacz oraz Jakub Gawęda.
Zawodnicy z „Piątki” będą reprezentowali nasze województwo na zawodach ogólnopolskich (OIMS) i powalczą o miano najlepszych w kraju.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *