Naucz się magicznych sztuczek

Naucz się magicznych sztuczek 15
fot. archiwum

Zawsze chciałeś nauczyć się bawić publiczność lub potrafić grać jak w teatrze? Już wkrótce to będzie możliwe w Terespolu.

Na dwa dni Terespolem zawładnie teatr uliczny. W sobotę (11 sierpnia) w godzinach od 10 do 18 odbędą się warsztaty teatralne i kuglarskie, czyli bawienie publiczności magicznymi sztuczkami, żonglerką, teatrem lalkowym itp. Również w niedziele (12 sierpnia) odbędą się warsztaty w tych samych godzinach. Natomiast po nich o godzinie 20 wystąpi Teatr Urwis z Krakowa w spektaklu „Król Zwierząt”, a o godzinie 21 Uliczny Teatr Ognia Antidotum z Białej Podlaskiej w spektaklu „Krąg życia” . Warsztaty odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Terespolu i poprowadzą je instruktorzy z Ulicznego Teatru Ognia Antidotum. Natomiast niedzielne występy odbędą się w parku miejskim.

Teatr uliczny realizowany jest w ramach projektu „Aktywni mieszkańcy – inspirujące miasto”, na który Miejski Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury w ramach projektu „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018”. Do udziału w warsztatach zachęcamy młodzież i dorosłych, a na spektakle wszystkich mieszkańców Terespola i okolic.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *