Neo-Nówka rozbłyśnie humorem

Neo-Nówka rozbłyśnie humorem 16
tekst i fot. nadesłane

Jeden z najpopularniejszych w Polsce kabaretów wystąpi w Białej Podlaskiej. Słynna Neo-Nówka przyjedzie w sobotę 1 grudnia i w hali Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Sportowej 7 zaprezentuje o godz. 16 swój najnowszy program pt. „Kazik sam w domu”.

Neo-Nówka zabierze w nim widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych, z mężczyzną w roli głównej. Z niekonwencjonalnej instrukcji obsługi dowiemy się, jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program, który artyści streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”, jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny.

Bilety na pierwszy po czteroletniej przerwie występ znakomitego kabaretu można już rezerwować. Wystarczy zatelefonować pod nr 503 006 868 i określić sektor, w którym chcemy usiąść. Od miejsca zależna jest bowiem cena: od 60 do 100 zł. Z decyzją nie ma co zwlekać, bo ten kto choć raz obejrzał mającego rodzinne korzenie w Łomazach Radosława Bieleckiego oraz Michała Gawlińskiego i Romana Żurka, doskonale wie, jak wysoki poziom humoru potrafi to trio zaprezentować.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *