Nie brakuje zainteresowanych zasiadaniem w janowskiej radzie

Nie brakuje zainteresowanych zasiadaniem w janowskiej radzie 16

Do podzielenia jest 15 mandatów, a chętnych jest prawie 70. Sprawdź, kto startuje do rady w gminie Janów Podlaski.

KWW Arkadiusza Podskoka

Okręg nr 1: Iwona Beata Kaliszuk

Okręg nr 2: Monika Marta Fedoruk

Okręg nr 3: Zdzisław Bożemój

Okręg nr 4: Wiesława Łukianiuk

Okręg nr 5: Danuta Genowefa Gryglas

Okręg nr 6: Paweł Tomasz Oleszczuk

Okręg nr 7: Aneta Beata Tychmanowicz

Okręg nr 8: Jan Gładzki

Okręg nr 9: Andrzej Jan Łazeba

Okręg nr 10: Monika Maria Stańko

Okręg nr 11: Barbara Iwaniuk

Okręg nr 12: Piotr Maksymowicz

Okręg nr 13: Krzysztof Maciej Weremczuk

Okręg nr 14: Andrzej Bujalski

Okręg nr 15: Ewa Marzenna Hołub

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 1: Magdalena Sijka

Okręg nr 2: Henryk Tomasz Chaliburda

Okręg nr 4: Grzegorz Kamil Sidoruk

Okręg nr 5: Dorota Hodun

Okręg nr 6: Romana Józefa Pikacz

Okręg nr 7: Robert Tomasz Łepecki

Okręg nr 8: Dorota Ewa Sidoruk

Okręg nr 9: Mirosław Władysław Toczyński

Okręg nr 10: Paweł Urbańczuk

Okręg nr 11: Elżbieta Daniela Artemiuk

Okręg nr 12: Magdalena Chryścienko

Okręg nr 13: Stanisław Żmudziński-Caruk

Okręg nr 14: Roman Klimkiewicz

Okręg nr 15: Andrzej Adolf Rogulski

 

KWW Janów nowych szans Karola Michałowskiego

Okręg nr 1: Krzysztof Marczuk

Okręg nr 2: Mirosław Tadeusz Sokoluk

Okręg nr 3: Mateusz Misiejuk

Okręg nr 4: Monika Sylwia Ciura

Okręg nr 5: Jarosław Krystian Karaszewski

Okręg nr 6: Radosław Pikacz

Okręg nr 7: Mateusz Tadeusz Sadowski

Okręg nr 8: Anna Wawryniuk

Okręg nr 9: Tomas Struk

Okręg nr 10: Joanna Mróz

Okręg nr 11: Marta Caruk

Okręg nr 12: Grzegorz Jarosław Górecki

Okręg nr 13: Karol Robert Michałowski

Okręg nr 14: Jowita Owerko

Okręg nr 15: Michał Cezary Korlaga

 

KWW Odnowa dla Janowa

Okręg nr 1: Anna Monika Myć

Okręg nr 2: Janusz Dudziuk

Okręg nr 3: Cezary Jacek Sosnowski

Okręg nr 4: Marianna Teresa Mamruk

Okręg nr 5: Dominika Anna Moś

Okręg nr 6: Tadeusz Wacław Caruk

Okręg nr 7: Izabela Daniluk

Okręg nr 8: Agata Nieścioruk

Okręg nr 9: Piotr Chrabski

Okręg nr 10: Jarosław Alojzy Dubisz

Okręg nr 11: Marek Mieczysław Baraniuk

Okręg nr 12: Zygmunt Wiesław Stanisławek

Okręg nr 13: Violetta Agnieszka Spyt

Okręg nr 14: Robert Stanisław Górski

Okręg nr 15: Sylwester Grzegorz Pikacz

 

Komitet Wyborczy PSL

Okręg nr 3: Marcin Majewski

Okręg nr 5: Anna Danuta Wawryniuk

Okręg nr 6: Waldemar Kazimierz Ruszkowski

Okręg nr 7: Magdalena Matusiewicz

Okręg nr 8: Joanna Katarzyna Karwacka

Okręg nr 9: Dorota Justyna Chlipalska

Okręg nr 11: Piotr Andrzej Trochym

Okręg nr 12: Monika Szpura

Okręg nr 15: Jolanta Janina Kociubińska

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *