Nie chciała z nim rozmawiać. Zniszczył jej auto

Nie chciała z nim rozmawiać. Zniszczył jej auto 16

Kobieta nie chciała rozmawiać ze znajomym podczas imprezy urodzinowej. Zdenerwowany mężczyzna postanowił w zamian za to zniszczyć jej samochód. Sprawa trafiła na komendę.

W ubiegłą sobotę (5 września) do policjantów z bialskiej komendy zgłosiła się mieszkanka gminy Biała Podlaska. Zgłosiła, że poprzedniego wieczoru była na imprezie urodzinowej znajomego. To właśnie podczas niej doszło do uszkodzenia należącego do kobiety Audi. Sprawca wybił lampę auta jak też znacznie uszkodził dach prawdopodobnie po nim skacząc. Wartość strat pokrzywdzona oszacowała na kwotę 1 tys. zł.

Kobieta podejrzewała o ten czyn swojego kolegę, który również brał udział w imprezie urodzinowej. – W jej trakcie pokrzywdzona nie chciała z nim rozmawiać co mogło go zdenerwować. Dodała, że zaraz po zdarzeniu zauważyła pozostawiony na szybie ślad obuwia, który jej zdaniem pasował do butów należących do mężczyzny – pisze Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej komendy policji.

Funkcjonariusze zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Biała Podlaska. Dzięki zebranemu materiałowi dowodowemu postawiono mu zarzuty, do których się przyznał. – Swoje zachowanie tłumaczył zdenerwowaniem i wypitym alkoholem. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje Salczyńska-Pyrchla.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *